AGRE kompresory - TIVA Intelligent Solutions, s.r.o.

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

AGRE kompresory

Profi trieda kompresorov AGRE

 


Spoločnosť AGRE má široký výrobný program piestových kompresorov najvyššej kvality. Môžete si vybrať z mnohých verzií, od malých prenosných kompresorov, cez pojazdné kompresory až po veľké piestové stacionárne kompresory. Okrem rôznych druhov napájania môžeme ponúknuť aj benzínové pohony s kvalitnými motormi HONDA. Pre tzv OEM zákazníkov ponúkame aj individuálne riešenia priamo na mieru, napríklad samostatné agregáty pre zabudovanie do zákazníkom dodaných technologických zariadení.

Kompresory AGRE - to je viac ako 80 rokov skúseností s konštrukciou a výrobou kompresorov. Kvalitné know-how dokazuje viac ako 350 000 inštalovaných kompresorov a viac ako 40 000 spokojných zákazníkov. Široký okruh remeselníkov sa môže spoľahnúť na optimálnu funkciu každého zariadenia. Od roku 2006 je spoločnosť AGRE súčasťou nadnárodného koncernu ATLAS COPCO Group, celosvetovo najväčšieho výrobcu kompresorov. AGRE je osvedčená značka zariadenia pre ekologický, hospodárnu a bezpečnú prevádzku s vysokým komfortom obsluhy. Kompresory, náradie a príslušenstvo AGRE sú TOP výrobky s vysokým štandardom kvality vo vývoji i výrobe, zaručujúce dlhú životnosť, funkčnosť a bezpečnosť prevádzky. Ponúkame najlepší výkon a vysokú spoľahlivosť.

Kompresory, náradie a príslušenstvo AGRE sú TOP výrobky s vysokým štandardom kvality vo vývoji aj vo výrobe, zaručujúce absolútnu dlhú životnosť, funkčnosť a bezpečnosť v prevádzke. Najlepší výkon, vysoká spoľahlivosť a perfektné, kompaktný pneumatický program - atribúty, ktoré remeselník potrebuje.

      

  • Základné modely pre ručné práce a dielňu - GOLF

  • Cenovo výhodný model pre hobby a dom - HOBBY STAR

  • Montážne kompresory pre remeslá a živnosti - WORKER

  • Hospodárne kompresory pre menšiu spotrebu vzduchu - MINI BOSS

  • Zvlášť tiché dvojvalcové kompresory v profi kvalite - BOSS

  • Výkonné kompresory poháňané remeňom - TWISTER

  • Stacionárne, dvojstupňové, dvojvalcové kompresory - PROFI TWISTER

Ponuka: servis kompresorov AGRE, údržba, stredné opravy, generálne opravy, revízie a dodávky náhradných dielov ND a spotrebného materiálu (oleje, spotrebný materiál ako olejové filtre, vzduchové filtre, filtračné platne, olejové separátory, remene, tesnenia, mazivá, hadice, poistné ventily, tlakové spínače, termostaty, vložky termostatov, sady náhradných dielov pre sacie klapky, sady ND pre spätné klapky, riadiace jednotky, chladiče, motory, skrutkové bloky, kompresorové stupne, piesty, piestne krúžky, valce, ojnice a iné) pre skrutkové a piestové kompresory AGRE.

 


                 
KOMPRESORY

 
 

Piestové
montážne
dielenské
výrobné

                       TLAKOVÉ ROZVODY
                       
Potrubie
                       
Hadice
                       
Spojky
                       
Koncovky
                       
Upravovače tlaku
                       
Primazávače
                       
Filtre
                       
Odkalovače
                       
Redukcie
                       
Manometre
                       
Tesnenia

Skrutkové
dielenské
výrobné

PNEUNÁRIADIE
Vŕtanie
Brúsenie
Uťahovanie
Dofukovanie
Sekanie

STRIEKACIA TECHNIKA
Hobby
Profi


OLEJE
Kompresorové
Pre náradie a tl. rozvody

Kompresor BOSS
  • Katalógy

AGRE DE
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky