ALMIG kompresory - TIVA Intelligent Solutions, s.r.o.

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ALMIG kompresory

LOGO Almig

Nemecký výrobca kompresorov ALMIG-Kompressoren GmbH sídli v meste Köngen pri Stuttgarte. História firmy siaha až do roku 1923, kedy z pôvodnej firmy zamerané na výrobu automobilových púmp vznikla  firma ALMiG. Spoločnosť má v súčasnosti zastúpenie v takmer 50-tich krajinách celého sveta.

Výrobný program zahŕňa skrutkové kompresory vo výkonoch 2,2 až 400 kW, piestové kompresory do 40 bar, boostery, turbokompresory, trakčné kompresory, kompletnú úpravu stlačeného vzduchu a ďalšie príslušenstvo kompresorových staníc.

PRODUKTY ALMIG :

 
Almig popis

Kompresory ALMIG COMBI :

 

Kompresor COMBI - nehlučné kompaktné zariadenie do malých priestorov.

Výkonnostná trieda: 2,2 - 22 kW
Rad kompresorov ALMIG COMBI sa vyrába vo výkonoch 2,2-22 kW a je určená pre menšie dielenské prevádzky a ako lokálny zdroj stlačeného vzduchu pre technológie v priemyselnom sektore.
Jedná sa o kompresory v prevedení na tlakovej nádobe 270 alebo 500 litrov, ktoré možno variantne vybaviť kondenzačný sušičkou na TRB +3 °C

a dvojstupňovou filtráciou na hodnotu 0,1 mg / m 3 zvyškového oleja.
Zariadenie je určené pre trvalú prevádzku a vyznačuje sa veľmi tichým chodom - je teda vhodné k inštalácii priamo vo výrobe.
Inštaláciou kompresora COMBI ušetríte za rozvody stlačeného vzduchu, kompresor sa pripojí do elektrickej siete a na existujúce rozvod stlačeného vzduchu a je pripravený na prevádzku. Vďaka riadiacej jednotke máte okamžitý prehľad o prevádzkovom stave kompresora, vrátane poruchových hlásení a požiadavky na servis.

Almig susicka
Almig

Kompresory sú vybavené riadiacou jednotkou Air control MINI na báze mikroprocesora, ktorá zobrazuje všetky dôležité prevádzkové stavy kompresorov, vrátane poruchových hlásení a požiadaviek na servis.

Integrovaná kondenzačná sušička

 
Almig kompresor
 

Prehľad kompresorov ALMIG COMBI

 
Almig kompresor typ
 

Technické dáta Skrutkové kompresory ALMIG COMBI

 
Almig zoznam

Hmotnosť kompresora bez sušičky, so sušičkou – COMBI 6-15: +35kg / COMBI 16-22: +40kg.

  • Štandardne so vzdušníkom 270 litrov, na želanie so vzdušníkom 500 litrov.

Rozmery D x Š x V (1900 x 685 x 1680mm) / +65kg bez sušičky, +100kg so sušičkou.

  • Len so vzdušníkom 500 litrov.

  • Katalógy

ALMiG kompresory
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky