ALUP kompresory - TIVA Intelligent Solutions, s.r.o.

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ALUP kompresory

 
 
 
LOGO
Alup1

Piestové kompresory ALUP :

Piestové kompresory ALUP začali vyrábať a vyvíjať v nemeckom Koengene od roku 1923. V súčasnosti je ponuka piestových kompresorov ALUP  v rozmedzí výkonov 2.2 - 11 kW (pre dopravné množstvá do 2.590 l/min.).
Pracovné tlaky piestových kompresorov ALUP sa pohybujú v rozmedzí 10 - 40 bar. V súčasnosti patria kompresory
ALUP k jedným z najrozšírenejších kompresorov v Európe používaných v priemyselných aplikáciách, kde sú potrebné vyššie pracovné tlaky a absolútna dlhodobá spoľahlivosť.

Alup2

Skrutkové kompresory ALUP :

Kompresory ALUP sú vyrábané podľa ISO 9001 a sú vybavené veľkým množstvom vyspelých technológii pre úsporu energie, ochranu životného prostredia, pre bezpečnú a spoľahlivú prevádzku. Vyznačujú sa robustnou konštrukciou, maximálnou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou všetkých komponentov. Kompresory sú vybavené mikroprocesorovým riadením Air Control 1 alebo vo vyšších modeloch riadením Air Control 3. Zákazník si môže vybrať z ponuky kompresorov podľa spôsobu prevodu hnacej sily z motora na kompresorovú jednotku a spôsobom regulácie výkonu.

Piestové kompresory ALUP :

 

Spoločnosť ALUP má s výrobou piestových kompresorov viac ako 80 ročné skúsenosti. Ich výroba je v tejto oblasti zameraná na segment priemyslových kompresorov a boostrov do tlaku 40 bar. Kompresory ALUP sa vyznačujú robustnou konštrukciou, nízkou hlučnosťou a dlhou životnosťou.

Alup3

Boostery ALUP - dotláčacie kompresory :

 

Boostery - dotláčacie kompresory od firmy ALUP vychádzajú konštrukčne z piestových kompresorov ALUP. Kompresor nasáva vzduch k stlačovaniu z atmosféry, keďže booster je satím pripojený na už existujúcom rozvode plynu, odkiaľ nasáva médium už pod vyšším tlakom než atmosférickým.

Alup4
Alup5

Skrutkové kompresory ALUP VARIO :

 

Konštrukčná rada VARIO predstavuje novú generáciu skutkových kompresorov vo výkonovej rade 5-22 kW s rôznou variabilitou prevedenia.
Ide o plne automatický, jednostupňový, olejom mazaný kompresor so vzduchovým chladením, ktorý je určený pre stlačený vzduch a iné nevýbušné plyny.
Skutkový blok je mazaný uzavretým okruhom, ktorý je vybavený filtrom oleja, odlučovačom vzduchu a chladičom oleja.
Vzduch je do kompresorového bloku nasávaný cez vzduchový filter a je vytláčaný cez odlučovač oleja a dochladzovač vzduchu.
Pohon kompresorového bloku je remeňovým prevodom od elektromotora. Dopínanie remeňov je automatické.

Zariadenie je chladené ventilátorom, ktorý je umiestnený na hriadeli elektromotora.
Regulácia výkonu kompresora je dvojpolohová – klapkou v saní kompresora podľa okamžitého tlaku na výstupe zo zariadenia.
Skutkový blok a pohon sú upevnené ku skrini, ktorá je krytím odhlučnená a zariadenie je možný bez ukotvenia umiestniť na podlahu.

Alup6
Alup7
  • Katalógy

ALUP kompresory
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky